Нарада з сільськими медичними працівниками

21 червня в актовій залі ЦРЛ Олександрівського району відбулася нарада із завідувачами ФАПів та лікарських амбулаторій. На нараду були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей та голова районної ради Григорій Гончаренко.

Посадовці поспілкувалися з медичними працівниками щодо проведення медичної реформи. Зокрема, керівники району повідомили, що жоден з сільських медичних закладів району закрито не буде. Шляхом реорганізації первинної ланки медицини району збережено існуючу на сьогоднішній день мережу.  В  той же час, на утримання медичних закладів району цього року вже виділено близько 1,5 млн. грн. з районного бюджету. А вже у наступному році, фінансування мережі  закладів охорони здоров’я району буде залежати від якості надання медичних послуг населенню. 

Також Анатолій Каражбей та Григорій Гончаренко обговорили з медиками процеси децентралізації, зокрема, місце та подальше функціонування медичних закладів у рамках створення об’єднаних територіальних громад.

Кількість переглядів: 49