Нарада з сільськими та селищними головами

21 лютого під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Лапи та голови районної ради Григорія Гончаренка, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Каражбея відбулася нарада з сільськими та селищними головами.

На нараді Андрій Лапа звернув увагу присутніх на активізації роботи щодо надходження податків до місцевих бюджетів, зокрема, у частині декларування доходів одноосібниками, сплати акцизного збору закладами торгівлі, повноти надходження плати за землю тощо.

Обговорювалося питання співфінансування органами місцевого самоврядування підвезення учнів до навчальних закладів, а також забезпечення, паливно-мастильними матеріалами та ремонту “Шкільних автобусів” тощо.

Також Андрій Лапа звернув увагу присутніх на роботі щодо проведення заходів з протипожежної безпеки у закладах освіти на підвідомчій території.

Анатолій Каражбей акцентував увагу на якості підготовки на місцях пакету документів для отримання матеріальної допомоги у рамках районної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, Операції об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих.

Кількість переглядів: 44