Нарада з сільськими та селищними головами

17 липня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Каражбея, за участі голови районної ради Григорія Гончаренка відбулася нарада з сільським  та селищними головами. У нараді взяли участь керівник структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

На нараді головний спеціаліст відділу в Олександрівському районі головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області Інна Березенко інформувала про нормативну грошову оцінку земель,  плату за землю, як вагоме джерело доходів місцевих бюджетів. 

Про порядок паспортизації сміттєзвалищ сільським та селищним головам розповіла начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Анастасія Бурківська.

За результатами наради сільським та селищним головам дано доручення вжити організаційні заходи щодо проведення в 2020 році робіт з нормативно грошової оцінки населених пунктів, прискорити розробку паспортів місць видалення відходів та при підготовці проектів місцевих бюджетів на 2019 рік передбачити кошти на розробку паспортів місць видалення відходів та своєчасного проведення необхідних лабораторних досліджень.

Кількість переглядів: 60