Населенню про соціальний захист

Напередодні 27-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС в селі Несватковому побувала робоча група обласних фахівців, зокрема і заступник директора  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віталій Юхименко та заступник начальника  управління охорони здоров’я Володимир Супрун, з метою зустрічі з жителями цього села, де компактно проживають переселенці з зони обов’язкового відселення Чорнобильської АЕС. Разом з обласними фахівцями у Несваткове прибули і керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України. Супроводжували групу  обласних та районних фахівців  голови районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та районної ради  Василь Скляренко, заступник голови районної ради Олександр Невмержицький. У заході взяв участь і сільський голова Несваткового Сергій Тукало.

Про стратегічні напрямки соціально-економічних реформ, започаткованих Президентом України Віктором Януковичем у сфері соціального захисту населення та чорнобильців зокрема присутнім  на зустрічі розповів заступник директора департаменту соціального захистунаселення ОДА Віталій Юхименко. 

Спеціалісти з області та району відповіли на запитання жителів села. Зокрема несватківців хвилюють проблеми зайнятості, розміри  соціальних виплат чорнобильцям, врегулювання  вартості проїзду на  приміському автобусному маршруті,оплата праці  технічних працівників  в освітянській галузі, завершення будівництва  храму в селі та інше. Виходячи з компетенції своєї діяльності, фахівці надали відповіді на запитання жителів.  

Кількість переглядів: 52