Наш район відвідав постійний представник ПРООН в Україні Берді Бердієв

    Кіровоградська область визнана кращою серед регіонів із реалізації першого етапу Проекту ООН „ Місцевий розвиток організований на громаду”. Наш район реалізував аж 10 мікропроектів, найбільше серед 8 районів, які брали участь в цьому міжнародному проекті.
    Днями у нашому районі побували радник Постійного представника ПРООН в Україні Берді Бердієв та спеціаліст з розвитку громад Олена Рудіч. Разом з куратором проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” в Олександрівському районі, заступником голови районної державної адміністрації Ларисою Федорівною Нечепоренко гості відвідали громадські організації „Михайлівка-2009”, „Комунар-2010” у селі Михайлівці та „ Єлизаветградка – вікно у майбутнє” у селищі Єлизаветградці. Берді Бердієв та Олена Рудіч познайомилися з членами громад та відвідали об’єкти, на яких реалізовувалися мікропроектні пропозиції громад. У селі Михайлівці це ФАП, Будинок культури, дитячий дошкільний навчальний заклад. У Єлизаветградці – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
Пан Берді Бердієв високо оцінив активність громад, відзначив тісну співпрацю між органами місцевого самоврядування та організаціями громад. „ Нам особливо приємно спостерігати позитивний вплив Проекту на підвищення рівня співпраці громад та влади та на поліпшення рівня життя населення. Такий підхід, що об’єднує мешканців, владу та приватний сектор для спільного визначення проблем та співпраці у напрямку їх вирішення дуже добре сприймається в Україні”, – підкреслив Берді Бердієв і висловив сподівання на подальшу співпрацю.
Самі ж члени громади під час зустрічі говорили про те, що вони задоволені рівнем співпраці з Міжнародними громадськими організаціями, підкреслювали, що зросла їх активність завдяки роботі в проекті. Люди відчули, що стали згуртованішими і готові й надалі працювати над реалізацією наступних пропозицій.
Кількість переглядів: 58