Наші козачата – наша гордість

1 березня в місті Лубнах Полтавської області проходив чемпіонат центрального регіону з національного  виду спорту хортингу, в якому  брали участь   понад 200  спортсменів  з чотирьох областей  України.

Збірну команду Кіровоградської області на цих змаганнях гідно представили і  олександрівські спортсмени, які знову довели, що Олександрівщина є краєм  козацької слави. Наші  спортсмени додому повернулися з медалями. Тимко  Дмитро виборов перше місце на змаганнях, Роман Будяк – 2 –е місце,  Владислав Гончарук – 3-е місце,. Третю  сходинку п’єдесталу посів і  Андрій Гутник. Особливо   треба відзначити  перемогу нашого спортсмена Володимира Руденка  у віковій категорії 17-18 років, який у супер- фіналі здобув найважливішу  для  нас перемогу – золоту медаль і був визнаний найкращим спортсменом турніру.

В урочистій обстановці  голова районної ради   Микола Марфула   вручив  юним спортсменам  високі нагороди  – чесно зароблені  в поєдинках  медалі.