Наші школярі – призери обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)- 2019

Щойно наш рій “Сокіл” КЗ «Олександрівського НВО №1»  повернувся з міста Світловодська,  де відбулися обласні збори активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

Головною  метою гри «Джура», яка хоча й мала змагальницький характер,  стало братання, дружелюбність, не виявлення переможців чи переможених, а згуртування дітей та дорослих, які сповідують принципи здорового способу життя, любові до держави, її символів та традицій. Важливо, що  гра для учасників роїв – це не п’ятиденне таборування, а системна форма  національно-патріотичного виховання, яка триває постійно.

На обласний збір активістів гри «Сокіл»(«Джура») зібралися більше 400 учасників віком до 17 років – учнів закладів загальної середньої освіти та професійно-технічних навчальних закладів області, об’єднаних на добровільних засадах у рої, сотні, курені.

Наш район представляв рій в складі: ройовий – Під’япольський Андрій, учасники команди – Винник Віталій, Голіченко Євгеній, Загинайко Анастасія, Кондрашенко Сергій, Крикун Надія, Тимофієнко Ілона, Торбенко Андрій, керівник команди – Мошуренко Юрій Михайлович – вчитель Староосотської філії КЗ « Олександрівське НВО №1»

Передзборову підготовку команди здійснювали директор НВО Литвин Л.І., заступник з виховної роботи Лозова В.В. та вчителі Правосудько Р.С., Голинський Г.А., Береза М.В., Матюшина В.А., Журило Н.В., сестра медична Чубатенко Л.Ф. 

Протягом 5 днів 33 команди з районів області жили в наметовому містечку та змагалася у різних конкурсах та вправах, у ході виконання яких продемонстрували спритність, силу, витривалість, наполегливість, знання з історії України.

Боротьба була надзвичайно складною, майже всі команди були підготовлені на відмінно.

Вперше команда  нашого району ввійшла в трійку кращих та посіла почесне ІІ місце!

Отримавши  подарунки – кубки, грамоти, подяки,  здобувши  досвід самовиховання як однієї з ключових форм самоврядування, юні джури повернулися до звичного учнівського сьогодення, маючи нових друзів,  незабутні спогади  та мрію – дочекатися наступного таборування через рік.

На рідній Олександрівщині першими з перемогою рій «Сокіл» привітали голова районної державної адміністрації Ольга Борота, начальник відділу освіти Сергій Тимко, директор КЗ « Олександрівського НВО №1»  Людмила Литвин, педагогічний та учнівський колективи.

 Вітаємо наших учасників та бажаємо подальших успіхів та перемог!

Кількість переглядів: 65