Наші учні проходили практику у Польщі

Учні відокремленого структурного підрозділу ПТУ №16 м. Мала Виска Владислава Коркач, Юрій Брайко, Олександр Макаров та Роман Чорноморець  (майбутні 1 кухар та 3 трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва) з 25 червня по 8 липня проходили практику у польському місті Божково, що у Нижньосілезькому воєводстві.

Разом з ними там були і два учні ПТУ з Голованівська. Ця група і представляла Кіровоградщину. Крім ознайомлення з діяльністю польських  закладів громадського харчування та фермерських господарств у них  була маса екскурсій, знайомств з польським та американськими однолітками.

Варто зазначити, що подібну практику наші діти за кордоном проходять вже вдруге. Торік там же, у Божково, були 7 учнів з різних професійно-технічних училищ області (з Олександрівки – 1).

Ці поїздки стали можливими завдяки угоді про співробітництво між гміною Клодзко та Олександрівським районом. Всіма організаційними питаннями підготовки груп займається Благодійний фонд «Кіровоградщина: ХХІ століття».

Кількість переглядів: 47