Національне суцвіття краю

    4 листопада – День народної єдності. Історія багата прикладами, коли саме єднання всього багатонаціонального народу нашої Батьківщини  в ім’я блага та процвітання країни відкривало шлях до зміцнення незалежності держави та сприяло розвитку цивілізованого суспільства, збереження культурно-історичної спадщини.

    У День народної єдності з 4 листопада, у відділі культури стартує тиждень національних культур «Єдина родина в центрі України». В районній бібліотеці для дорослих спільно з районним будинком культури було відкрито виставку національних костюмів «Національне суцвіття краю».

    Відкриваючи виставку, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин зазначила, що забезпечення потреб національних меншин у культурній, мовній. освітній та інформаційній сферах – ключове завдання Президента України у державній етнонаціональній політиці.

    В ході презентації виставки про особливості національних костюмів розповіла начальник відділу культури Світлана Мічкур. 

  Працівниками районної бібліотеки підготовлено виставку друкованої продукції, яка регламентує історію та розвиток національних меншин на території Олександрівського району.
Кількість переглядів: 60