Навчально-польові збори одинадцятикласників

Держава, її кордони та люди, що їх охороняють і захищають утворюють єдине ціле – основу національної безпеки. Сьогодні в країні приділяється багато уваги патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді.

Ми усі, як ніколи, усвідомлюємо важливість і необхідність діяльності військово-патріотичних організацій, підтримання цього руху керівництвом області, району, керівниками закладів загальної середньої освіти та учнями особисто.

З 15 по 17 травня цього року відбулися заходи в рамках обласного проекту «Захисник Кіровоградщини» і проведення навчально-польових зборів для учнів 11-х класів, під час яких було закріплено знання, уміння і навички, вироблені учнями на заняттях з предметів «Захист Вітчизни» та «Основи медичних знань», а саме: з прикладної фізичної, медичної, тактичної та вогневої підготовки.

Так, 16 травня учасники зборів, юнаки та дівчата, прибули до с. Лісове у військову частину А – 0981, де  мали можливість відпрацювати практичні навички з вогневої підготовки, навички складання-розкладання автоматичної зброї. Також у військовій частині було організовані начальні місця, на яких учні змогли на практиці закріпити знання, вміння і навички, вироблені під час вивчення предмету «Захист Вітчизни».

17 травня в с. Бірки, згідно плану навчально-польових зборів, змагалися юнаки вже разом з дівчатами, демонстрували знання та духовний, моральний, патріотичний і фізичний гарт. Для одинадцятикласників було організовано вісім навчальних місць, при проходженні яких кожен отримував бали, за сумою яких по завершенні визначали переможців. Допомогу у проведенні практичних занять з використанням захисного спорядження надали військовослужбовці військової частини А0739, представник – Лишенко Сергій Сергійович.

На заході були присутні голова районної державної адміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко,  перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, голова Олександрівського районного товариства сприяння обороні України Борис Безсмолий, які звернулися з вітальною промовою до всіх присутніх. Вони схвально оцінили три дні напруженої роботи 119 учнів, які пройшли патріотичний вишкіл. Завершились військово-польові збори церемонією нагородження кращих. Тож, Грамотами відділу освіти райдержадміністрації за кращі результати під час проведення навчально-польових зборів були нагороджені:

серед юнаків:

І місце – Утюжов Андрій, Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІ місце –Лебідь Олександр Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІІ місце – Болгаров Владислав, Олександрівський НВК  КЗ «Олександрівське НВО №2».

Серед дівчат:

І місце – Брайко Катерина, Бірківська філія КЗ «Олександрівське НВО №2»;

 ІІ місце – Бородавка Анастасія, Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІІ місце – Хомутовська Вероніка, Несватківська філія КЗ «Олександрівське НВО №2».

Вчителі, які викладають предмети «Захист Вітчизни» та «Основи медичних знань», медичні сестри закладів загальної середньої освіти отримали Грамоти та Подяки відділу освіти Олександрівської РДА  за  високу підготовку дітей у справі військово-патріотичного виховання. Також за сприяння працівників Бірківської філії КЗ «Олександрівське НВО №2», Лісівської філії КЗ «Михайлівське НВО» учасники навчально-польових зборів отримали смачний обід. Проведення урочистої частини забезпечили працівники Олександрівського РЦДЮТ.

Велику підтримку та допомогу під час навчально-польових зборів надали Безсмолий Борис Сергійович,  голова Олександрівського районного товариства сприяння обороні України та командування військових частин А – 0981 і А – 0739. Керівником проведення практичних занять був вчитель предмету «Захист Вітчизни» Староосотської філії КЗ «Олександрівське НВО№1» Мошуренко Юрій Михайлович.

Кількість переглядів: 54