Найбільше диво – книга

Є багато див на землі, створених людиною. І серед них найбільше диво з див – книга. Як незгасимий смолоскип освітлює вона все життя шлях людині. Книга… Для одних людей – це скарб неоціненний, для інших – річ, як і тисячі речей у повсякденному побуті, для третіх – данина. Шана і любов до книги починається з колиски, іде від батька і матері.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання – щорічне свято дітей і бібліотекарів. Розпочалося воно в цьому році в районній бібліотеці для дітей святом «Світлішає на світі, коли читають діти», учасниками якого стали учні п’ятих класів НВК № 3. Цікаві розповіді бібліотекарів, різноманітні конкурси, ігри, вікторини, які не залишили байдужими жодного учасника свята, презентація «Гімн її величності – Книзі» – все це запропонували учням працівники бібліотеки, а на закінчення –вручення подарунків найактивнішим, найкмітливішим, найерудованішим книгоманам.

Під час проведення Тижня читання учасники народознавчої вітальні «Родина» учні 6А класу НВК №2 побували на родинно-бібліотечній зустрічі «У нашій родині – книга господиня», яку підготувала бібліотекар Людмила Рибалка.

В рамках року Тараса Шевченка в Україні з учнями 3 класу ЗОШ №1 було проведено поетичний вернісаж «Віршів віночок від Тараса».

Протягом тижня відвідали бібліотеку і наймолодші наші читачі – учні перших класів, з якими провідний бібліотекар Наталія Литвин провела посвяту в читачі та літературно-розважальне асорті «Якщо прагнеш знайти друга – подружись із книгою».

Користувачі Інтернет – центру, який працює в читальному залі бібліотеки здійснили віртуальну мандрівку «Топ кращих бібліотек світу».

Під час рекламної акції «Дитяча бібліотека селища – олександрівським дітям», яка проходила на вулиці перед районною бібліотекою для дітей, всі бажаючі знайомились з новими книгами і періодикою, яку отримує бібліотека, мали можливість зайти до бібліотеки і отримати для користування вдома книгу чи журнал які їм сподобались. Крім того кожен з наших читачів і дітей, і батьків мав можливість отримати в подарунок або подарувати книги, які принесли з собою.

Закінчився Всеукраїнський тиждень дитячого читання книжковим шоу «Книжки дають нам крила», яке було присвячене  Міжнародному  дню дитячої книги, під час якого діти вийшли на флеш-моб з закликом до всіх жителів Олександрівки «Читай, Олександрівко!», «Читаю я, читай і ти!», «Ми любимо читати!».

Кількість переглядів: 142