Найзатребуваніші за підсумками карантину: служба зайнятості пропонує безкоштовно стати перукарем

Перукарське мистецтво: стань затребуваним за підтримки служби зайнятості

Перукар – це справжній художник, який працює над кожною людиною, як над власним полотном. Це й не дивно, адже стрижка і фарбування – процес творчий, який знаходиться в близькому спорідненні з будь-якою іншою творчою діяльністю людини.

Професія перукаря є завжди затребуваною. По закінченню навчання шукачі роботи зможуть працювати у салонах краси або започаткувати власну справу. Наразі у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 6 вакансій для перукарів.
24 травня поточного року на базі Донецького центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян. Фактична адреса навчального закладу – м. Краматорськ. Курс навчання триватиме 6 місяців.  
Умови направлення на навчання: 
повна або базова загальна середня освіта;
вік особи не менше 18 років;
медична довідка;
особова медична книжка.
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Якщо вас зацікавила можливість професійного навчання за вказаною професією, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.
Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

Кількість переглядів: 2