Небесна сотня білих журавлів

Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями, такою розповіддю 19 лютого розпочала годину скорботи «Небесна сотня білих журавлів», бібліотекар Єлизаветградківської селищної бібліотеки Вікторія Голинська.
Під час заходу присутні дізналися про історичні події, про подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Також ознайомилися з чисельними відеоматеріалами часів Майдану.

З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні, в книгозбірні підготовлена виставка-вшанування «Небесна Сотня – це герої нашого часу» на якій представлені журнальні, газетні матеріали та книги про події на Майдані у 2014 році і про героїв, які загинули за світле майбутнє своєї держави.

Користувачі Єлизаветградківської селищної бібліотеки приєдналися до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті», якою вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Символічні паперові ангели прикрасили кущі та дерева на території селища, як символ розстріляних мирних людей і нашої пам’яті про їх подвиг, здійснений задля щасливого та незалежного майбутнього України.
Акцію «Ангели пам’яті» називають перекличкою небайдужих. Вона відбувається в багатьох населених пунктах України. До неї може долучитися кожен, незалежно від віку і місця проживання. Достатньо вирізати паперового ангела і повісити його на дерево, як це зробили ми. Щоб видно було і тим, що на землі, і тим, що на небі…
«Ангел – це символ. Ми називаємо Небесну Сотню нашими ангелами, які тримають українське небо. Вони білі, вони символічні. Це чистота наших помислів і нашої пам’яті».

Кількість переглядів: 14