Небесна Сотня – то найвищий гарт

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Майдан став символом утвердження віковічного прагнення українського народу до справжніх демократичних цінностей. І за право їх здобути, за нашу з вами свободу і оновлення країни заплачено страшну ціну – своє життя віддали найкращі.

З нагоди шостої річниці від трагічних подій на Майдані в районній бібліотеці для дорослих почала роботу виставка-пам’ять «Майдан – фортеця духу», яка містить документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Майдані, а також світлини Героїв Небесної Сотні та рекомендаційний список літератури «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!».
Для старшокласників КЗ “Олександрівське НВО №1”  бібліотекарі районної книгозбірні, спільно із шкільним бібліотекарем Євгенією Воропай, провели годину пам’яті і слави «Їх дух незламний і безсмертний». Валентина Бондар та Людмила Безверха розповіли про ті буремні дні, починаючи з листопада 2013 року.  Учасники заходу переглянули мультимедійну презентацію «Горіли і шини, і душі». Зворушила присутніх розповідь про нашого земляка Віктора Чміленка із села Борисівка Бобринецького району. Адже життя цієї людини мирної професії, фермера, була без перебільшення постійною боротьбою: за справедливість, за землю, яку він обробляв, за Україну, за наше майбутнє. Емоційною кульмінацією заходу стала мить запалення свічі пам’яті під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача». Присутні мали змогу познайомитися із матеріалами книжкової виставки «Живим уклін – загиблим слава».

Кількість переглядів: 17