Ніхто не забутий, ніщо не забуто…

Все далі в історію відходять битви Великої Вітчизняної війни, в яких наш народ проявив справді героїчну мужність, відстояв честь і незалежність Батьківщини. Цього року виповнюється 70 років з моменту визволення України від німецько-фашистських загарбників.

В рамках відзначення 70 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників 14 березня в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 біля алеї земляків – Героїв Радянського Союзу було проведено урок мужності «Ніхто не забутий, ніщо не забуто…».

На урок завітали керівник апарату районної державної адміністрації Микола Якович Старченко ветеран Великої Вітчизняної війни Іван Карпович Сухина, голова Районної Ради ветеранів Василь Назарович Король. Притихши, учні 5 – 9 класів слухали слова Івана Карповича Сухини, згадали ті страшні події, ті незвичайні подвиги, щоб потім пам’ятати  про них усе життя. До глибини душі стривожили усіх присутніх слова пісень «Журавлі» та «Спасибі Вам, фронтовики!» у виконанні вчителя музики Сергія Миколайовича Шольки та учениці 8-а класу Лимар Наталії, не залишили байдужими поетичні рядки про війну, виконані учнями 5-8 класів та вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Завершився урок мужності словами побажання мирного неба підростаючому поколінню від гостей та покладанням квітів учнями  школи до пам’ятника загиблим воїнам.

Виступаючи перед присутніми керівник апарату районної державної адміністрації Микола Старченко зазначив – „Ми завжди повинні пам’ятати ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Час невблаганний – ідуть з життя солдати Великої вітчизняної, які врятували світ, ідуть в легенди і спогади, в пісні, в граніт меморіалів. І тому, наш обов’язок – всебічно подбати про кожного, хто виніс на своїх плечах труднощі війни, наближаючи час Перемоги”

19 березня 1944 року було звільнено від фашистів останній населений пункт Кіровоградщини. У цей день ми в скорботі схиляємо голови, шануючи світлу пам’ять героїв, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни та щиро вдячні всім тим, хто подарував нам 70 років мирного життя.

Кількість переглядів: 210