Нові інструменти підвищення ефективності зайнятості населення та регулювання ринку праці в районі

Зайнятість населення та створення нових робочих місць – завдання Перезидента України владі на місцях. Як виконується воно безпосередньо в Олександрівському районі? Відповідь на це запитання давали учасники ділової зустрічі на тему «Нові інструменти підвищення ефективності зайнятості населення та регулювання ринку праці в районі», яка пройшла минулої п’ятниці в Олександрівському районному центрі зайнятості.На ній були присутні голова Олександрівської районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого комітету районної ради Григорій Гончаренка, заступник начальника управління соціального захисту населення, начальника відділу грошових виплат і компенсацій Світлана Єгорова, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України  Валентина Лепіть,  начальник ОДПІ  Андрій Лапа та спеціаліст з правових питань  і кадрової роботи Олександрівської селищної ради Ліда Кононенко.

        Заступник директора районного центру зайнятості Олександр Волошин у своєму виступі зупинився на пріоритетах у роботі служби зайнятості, ознайомив присутніх зі станом  місцевого ринку праці та основними завданнями служби зайнятості на 2014 рік у напрямку надання соціальних послуг населенню та роботодавцям. Серед пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості залишається організація тимчасових і громадських робіт працевлаштування безробітних, професійне навчання, видача ваучерів на навчання, компенсація єдиного внеску.Саме такі завдання ставить органам виконавчої влади, зокрема службі зайнятості, Глава держави, – зазначив він.

Валерій Авксентьєв розповів про реалізацію завдань Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць у нинішньому році та  перспективи працевлаштування жителів  району на 2014 рік. Він наголосив, що районна влада завжди підтримувала і буде підтримувати будь-які позитивні починання та пропозиції у цьому напрямку. Вимога Президента України – стимулювати підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць. Це є одним із головних критеріїв нашої роботи, – зазначив керівник району.

        У ході активної дискусії щодо проблем і перспектив зайнятості населення учасники заходу дійшли висновку, що тільки спільними зусиллями та співпрацею з місцевою владою, соціальними партнерами та роботодавцями можливо вирішити проблему безробіття мешканців району.

Кількість переглядів: 124