Нові відносини у рибній галузі та допомога військовим

На нараді з сільськими та селищними головами, яку провели керівники району  Сергій Шпирка та Микола Марфула  розглянуто важливе на сьогодні питання  користування  водними ресурсами в районі. Пов’язано це з прийняттям нових  законодавчих документів у сфері земельного законодавства, зокрема  визначення нової грошової оцінки земель, а відповідно і зміни орендних ставок за користування водними плесами.

Згідно  чинного законодавства  нині  орендна плата за кожен гектар землі не повинна бути меншою трьох відсотків. Тож відповідно має зрости  орендна плата за користування ставками. Для цього треба негайно переукласти договори оренди згідно нового  законодавства у земельній сфері.  А також обов’язковою є сплата податку на  прибуток  від реалізації продукції водоймищ.

Сільським та селищним головам  рекомендовано  провести  відповідну роботу з орендарями  спільно  з представниками  Держкомзему та керівництва району.

Встановлення нових   орендних ставок на користування водоймами  сприятиме наповненню бюджету району.

Обговорюючи ситуацію на сході України, сільські голови  вийшли з пропозицією перерахувати  свій одноденний заробіток на потреби військових. І запропонували підтримати їх ініціативу іншим установам і організаціям.

Свій одноденний заробіток на потреби армії перерахують і працівники районної державної адміністрації. Всі кошти надійдуть на благодійний рахунок у районі, відкритий  у районній організації ветеранів України.

Кількість переглядів: 152