Новий рентген-апарат вже в Олександрівці

   

Наша область протягом минулого та нинішнього року використає на розвиток медичної галузі більше 150 мільйонів гривень з державного бюджету. Це дуже великі кошти для Кіровоградщини, наголосив голова Кі­ро­воградської ОДА Сергій Ларін під час старту в Кіровограді ініційованого Прези­дентом України Вік­тором Януковичем на­ціо­нального проекту «Нове життя». Ці кош­ти будуть використані на сучасне обладнання для обласного судин­ного центру, для гемо­діалізних хворих, на цифрову діагностичну рентген-апаратуру у всі районні лікарні, на нові реанімобілі, а та­кож на необхідну онко­диспансеру гама-камеру.

    Днями цифровий рентген-апарат надійшов і в районну лікарню нашого району. Вартість його 800 тисяч гривень. За словами головного лікаря Валерія Щура, в лікарні чекають спеціалістів з Києва, які встановлять рентген-апарат і проведуть навчання медичного персоналу, який працюватиме з апаратурою.

     – Цифровий рентген-апарат – найновіша медична техніка. З його допомогою вдасться проводити діагностику всіх захворювань. І, що не менш важливо, – і медперсонал, і пацієнт під час рентген-діагностики будуть повністю захищені від іонізуючих елементів, – зазначив Валерій Щур.
Кількість переглядів: 58