Обговорено питання спільної співпраці в Міжнародному проекті

10 лютого, голова районної державної адміністрації Ольга Борота зустрілася з координатором проекту в області ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” Тетяною Головченко. У ході розмови обговорено питання роботи в названому проекті за напрямком енергоефективності та енергозбереження.

Зокрема під час спілкування  порушувалися питання вдосконалення роботи ресурсного центру розвитку громад в Олександрівському районі. А також конкретної підтримки територій, які активно працюють в проекті, аби вони не збавляли темпів. Особлива увага під час зустрічі була приділена і питанню фінансування мікропроектів, зважаючи на реалії сьогодення. Учасники зустрічі дійшли висновку про важливість ділових партнерських стосунків, які базуються на довірі і плідній співпраці.

– У наших громад є багато ідей – чекаємо на вашу підтримку, – сказала Ольга Борота, звертаючись до координатора проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” Тетяни Головченко.

Після зустрічі з керівництвом району координатор Проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” в Кіровоградській області Тетяна Головченко разом з заступником голови районної ради Олександром Невмержицьким провела презентації третьої фази Проекту та підписала договір про спільне партнерство з двома сільськими радами та їхніми організаціями громад, які стали учасниками Проекту, – Михайлівською („Михайлівка – 2009” проект вуличного освітлення за допомогою сонячних батарей) та Соснівською („Соснівське самоврядування – крок у майбутнє” проект заміни вікон в загальноосвітній школі на енергозберігаючі).

Кількість переглядів: 42