Обговорюємо проект концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

   Сьогодні 16 липня в Олександрівській селищній раді  відбулося громадське обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. В обговоренні взяли участь заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Юрій Баглюк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Сергій Дудник, Олександрівський селищний голова Василь Захаров.

   Заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Юрій Баглюк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Сергій Дудник зупинилися на основних моментах проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, яка має здійснюватися двома етапами до 2020 року. 

   Вони пояснила присутнім, що метою Концепції є визначення напрямів, механізмів та строків формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади, спроможної забезпечити надання якісних та доступних публічних послуг, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідній території, а також узгодження інтересів держави та територіальних громад – саме на це націлює владу на місцях Глава держави.

  Загалом, реалізація Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні сприятиме правовій, організаційній та матеріальній спроможності територіальних громад, органів місцевого самоврядування, провадженню їх діяльності з дотриманням принципів та положень Європейської хартії місцевого самоврядування, стимулюванню економічного розвитку територій та забезпеченню адекватного розподілу повноважень між органами місцевого самоврядування базового та регіонального рівнів, місцевими державними адміністраціями та територіальними органами центральних органів виконавчої влади.

    В ході активного обговорення проекту Концепції всі присутні дійшли висновку, що вносити кардинальні зміни в систему місцевого самоврядування необхідно. Бо від того, як працюють органи влади та місцевого самоврядування на місцях, залежить життя кожної людини

Кількість переглядів: 70