Обговорюємо проект концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

6 червня 2013 року відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Одним із головних питань засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради було питання обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

До початку роботи засідання Координаційної ради делегація у складі сільських, селищних голів, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради ознайомилися з роботою закладів соціальної сфери які розміщені на території Голиківської, Красносілківської, Ставидлянської і Родниківської сільських рад.

Обговорення відбулися в Голиківській, Красносілківській, Ставидлянській і Родниківській сільських радах. Участь в обговоренні Концепції взяли: голова районної ради Василь Скляренко, голови сільських та селищних рад, депутати районної та сільських рад, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, працівники соціальної сфери.

Пропозиції до проекту Концепції для опрацювання, будуть надані районній експертній робочій групі з опрацювання та підготовки пропозицій до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Кількість переглядів: 57