Офіційне сумісництво: на Кіровоградщині вільними є 38 вакансій з неповною зайнятістю

Мешканцям Кіровоградщини пропонують близько 40 вакансій з неповною зайнятістю
Де мешканцям Кіровоградщини знайти офіційний підробіток?

Наразі у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 38 вакансій з неповною зайнятістю. Це вакансії за такими посадами: лікар загальної практики-сімейний лікар, лікар-терапевт, лікар-психіатр, лікар-фізіотерапевт, сестра медична, юрисконсульт, практичний психолог, начальник відділення зв’язку, керівник музичний, педагог соціальний, оператор комп’ютерного набору, музейний доглядач, листоноша (поштар), прибиральник службових приміщень, прибиральник територій, двірник.

У залежності від кількості робочих годин, стажу роботи претендента та специфічних умов підприємства, своїм підлеглим, які працюватимуть на неповну ставку роботодавці Кіровоградщини пропонують від 600 до 4720 гривень на місяць.
Вакансії представлені у Кропивницькому районі (20 вакансій), Маловисківському (5 вакансій), Олександрійському (3 вакансії), по 2 вакансії у Знам’янському, Новомиргородському та Олександрівському районах та по 1 вакансії у Благовіщенському, Голованівському, Добровеличківському і Петрівському районах Кіровоградської області.
Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 5