ОГОЛОШЕННЯ

     Олександрівським районним управлінням юстиції забезпечується надання безоплатної первинної правової допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей, що відбулися у період із 21 листопада 2013 року по  21 лютого 2014 року.

       А саме забезпечується: надання правової інформації, надання консультацій і роз’яснень з правових питань, складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру), надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації, а також нотаріальних послуг, пов’язаних з оформленням спадщини.

       Надання зазначеної допомоги здійснюється під час роботи громадських приймалень у взаємодії з державними нотаріальними конторами в порядку, встановленому законодавством.

       Громадська приймальня з надання безоплатної правової допомоги, яка створена при Олександрівському районному управлінні юстиції, працює щовівторка та щочетверга з 9.00 до 16.00 в приміщенні районного управління юстиції, яке знаходиться за адресою смт. Олександрівка вулиця Суворова,1, тел. 3-26-60

Кількість переглядів: 8