ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території району, №10 «Олександрівка-Іванівка»

Відповідно до статті 7, 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (далі – Порядок проведення конкурсу), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 із змінами, протоколу засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування від 27 листопада 2018 року №8, Олександрівська районна державна адміністрація оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території району, №10 «Олександрівка-Іванівка».

Перевізникам, які приймають участь у конкурсах на виконання рейсів приміського маршруту, необхідно надавати в якості конкурсної пропозиції щонайменше один транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (пункт 10 Порядку проведення конкурсу). У разі відсутності у перевізників претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років. Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності в  нього  автобусів,  що  відповідають  умовам  конкурсу,  укладається на один рік.

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на внутрішньообласних приміських автобусних маршрутах загального користування,  згідно  з  Порядком  визначення  класу  комфортності  автобусів,

сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Мінтрансзв`язку України від 12 квітня 2007 року №285, на маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорії М 2 (повна маса до 5т) та М 3 (повна маса більше 5 т). Клас автобусів: на приміських маршрутах – А І, АІІ.

Автобуси, що пропонуються перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах за технічними, екологічними показниками та пасажиромісткістю повинні відповідати вимогам законодавства у сфері автомобільного транспорту. Автобуси, які пропонуються перевізником-претендентом  для  резерву,  повинні  бути  не  нижче  за показниками категорії, класу, комфортності, пасажиромісткості основних автотранспортних засобів, передбачених цими Умовами та Порядком проведення конкурсу.

Порядок одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсу тощо: звертатися з дня оголошення про конкурс щоденно (крім суботи та неділі) з 8.00 до 17.00 (перерва з 13.00 до 14.00) за телефонами (05242) 3 22 37 або в управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Олександрівської районної державної адміністрації (далі – управління).

Телефон для довідок (05242) 3 22 37, e-mail: ekonom@olexrda.kr-admin.gov.ua Зразки документів для участі в конкурсі можна отримати в управлінні, кімната №1 за адресою: смт Олександрівка, вул. Незалежності України, 78, або на сайті Олександрівської районної державної адміністрації (www. olexrda.kr-admin.gov.ua) у розділі «Доступ до публічної інформації», категорія каталогу «Перелік інформацій»).

Засідання конкурсного комітету відбудеться 03січня 2019 року. Початок роботи о 10.00 год. за адресою: смт Олександрівка, вул. Незалежності України, 78, реєстрація учасників – з 9.30.

Документи для участі у конкурсі 03 січня 2019 року у закритому конверті з позначками №1 та «На конкурс «03» січня 2019 року» та заяву у закритому конверті з позначками №2 та «На конкурс «03» січня 2019 року» приймаються до 24 липня 2018 року включно за адресою: смт Олександрівка,  вул. Незалежності України, 78, управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації, кімната №1 (режим роботи:  з 8.00 до 16.00, перерва з 13.00 до 14.00). На конвертах №1 та №2 необхідно зазначити: дату конкурсу, назву та номер приміського автобусного маршруту загального користування, назву перевізника претендента, який подає документи для участі у конкурсі.

Документи, що подаються для участі у конкурсах, повинні відповідати вимогам Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу.

Плата за участь у конкурсі перевізниками-претендентами не вноситься.  Натомість, зазначаємо про необхідність подання до конверту з позначкою №1, який містить документи для участі у конкурсі, довідки довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв`язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Олександрівської районної державної адміністрації про проведення конкурсу, розміщеному у _____________________________.

                                                                        (назва та номер друкованоговидання)

ПЕРЕЛІК

приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території району,які є об’єктами конкурсу: №10 «Олександрівка-Іванівка», який відбудеться 03 січня 2019 року

 

Кількість переглядів: 25