Олександрівка відзначила 75 річницю визволення

8 січня – знаменна подія в історії району. Цього дня виповнюється 75 років з дня визволення Олександрівки від нацистських загарбників. На другий день Різдва, 8 січня 1944 року, наше селище було звільнене від ворога.

Саме цій даті були присвячені урочистості, які відбулися у залі засідань райдержадміністрації. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко, Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, територіальних органів міністерств та відомств, громадськість селища.

Директор районного краєзнавчого музею Василь Білошапка розповів присутнім про історію звільнення нашого містечка від ворога, про подвиг героїв Другої світової війни, здійснений у роки війни.

Літературно-музичну композицію з нагоди знаменної події підготували аматори міського Будинку культури та народний аматорський хор міського Будинку культури .

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять по загиблим у роки Другої світової війни та поклали квіти до пам’ятника Воїнам-визволителям.

Кількість переглядів: 57