Олександрівка відзначила 67-му річницю визволення від фашистських загарбників

    8 січня Олександрівка відзначає 67-му річницю з дня визволення селища від німецько-фашистських загарбників.
    З нагоди цієї вікопомної дати 6 січня у селищі біля пам’ятника загиблим воїнам-землякам відбулися урочисті заходи за участі голови райдержадміністрації Валерія Авксентьєва, голови районної ради Василя Скляренка, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, ветеранів Великої Вітчизняної війни, громадськості.
    Учасників зібрання з нагоди 67-ї річниці визволення Олександрівки привітав голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв. Він закликав земляків завжди пам’ятати незабутні дні в історії селища і передавати з покоління в покоління величний подвиг дідів і батьків, здійснений заради мирного і щасливого життя.
    З вітальними словами до олександрівців звернувся заступник голови районної організації ветеранів України Василь Сироїжко.
    Учасники святкового мітингу поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям.
    Після урочистої частини для ветеранів Великої Вітчизняної війни було організовано святковий концерт, який підготували учасники самодіяльного народного аматорського хору “Ветеран”. 
    Після цього ветерани зустрілися за святковим столом. Спілкуючись, ветерани згадували свою фронтову юність, бойових побратимів. Радість свята визволення разом з ветеранами розділили голова РДА Валерій Авксентьєв та голова районної ради Василь Скляренко.
Кількість переглядів: 63