
Учасниця Зльоту Марина Попова родом з села Поляни Хотинського району, що у Чернівецькій області. Вона ходить у 10 клас і є ученицею шкільного лісництва. 

– Біля нашого села великий ліс, мій батько працює у місцевому лісництві лісорубом. А я разом з однолітками та меншими учнями вивчаємо рослинний та тваринний світ, який нас оточує. Також проводимо різні дослідження та допомагаємо лісівникам садити, доглядати молоді деревця, – розповідає вона і додає, що на Кіровоградщині вперше. Приємно вражена побаченим у Підлісненській загальноосвітній школі.

А після екскурсії і презентації роботи Червоно-Нерубаївського шкільного лісництва на шкільному подвір’ї юні екологи з усієї України взяли участь в естафеті “Лісові обходи”. Перемога дісталася Стасу Пономаренку з Полтавщини.
– Радий за свого земляка, але, мені здається, немає різниці, кого сьогодні назвали кращим. Головне, що вони всі люблять і турбуються про природу. І такі зустрічі дітей з усіх куточків країни лише їм на користь.
Обміни досвідом, просте спілкування – це вже позитив і гарний настрій, – каже головний лісничий ДП „Гадяцький лісгосп” Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Ющенко.

Не лише у школі Підлісного, а й в інших навчальних закладах району є чим гордитися. Взагалі екологічна освіта на Олександрівщині стоїть на серйозному рівні.
– Навіть те, що у ці дні екологічна бригада „Вулик” з районного центру дитячої та юнацької творчості бере участь у Всеукраїнських змаганнях екологічних бригад, говорить про це, – зазначає начальник відділу освіти РДА Федір Шаповал.

Представники лісогосподарських підприємств та керівники шкільних лісництв областей побували і на території розсадника Червоно-Нерубаївского лісництва. Вони ознайомилися з методами висіву насіння та догляду за рослинами. Про це, а також про історію та нинішню діяльність лісогосподарської галузі у районі, розповіли гостям директор ДП „Олександрівський лісгосп” Олександр Синявський та лісничий місцевого лісництва Володимир Ціалковський.