Олександрівщина: один район – одна громада

27 листопада під керівництвом голови облдержадміністрації Андрія Балоня відбулося засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою та Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області. Участь у засіданні в он-лайн режимі взяли і представники нашого району – перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, голова районної ради Григорій Гончаренко та члени робочої групи з підготовки матеріалів для проекту перспективного плану формування територій громад Олександрівського району.

Андрій Балонь нагадав, що відповідно до доручення Уряду, перед облдержадміністраціями поставлене завдання завершити роботу щодо внесенням змін до Перспективних планів. З урахуванням норм чинного законодавства, об’єднані територіальні громади мають стовідсотково покривати територію області.

На засіданні, після заслуховування інформації начальниці профільного управління ОДА Вікторії Кулікової та доповнень представників районних робочих груп і голів місцевих рад, міжвідомча робоча група підтримала пропозиції щодо внесення змін до Перспективного плану по окремих територіях з примітками та зауваженнями, а також погодила проект Перспективного плану в цілому.

Що стосується Олександрівського району, то  на нараді були заслухані і підтримані пропозиції робочої групи з підготовки матеріалів для проекту перспективного плану формування територій громад Олександрівського району про утворення однієї об’єднаної територіальної громади на території району.

Кількість переглядів: 74