Олександрівщина відзначила День Гідності та Свободи

Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави.

Відзначення Дня Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбуття.

21 листопада у смт Олександрівці біля пам’ятного знак на честь незалежності України відбулися урочисті заходи. Відзначити цей день зібралося багато жителів селища. З промовою до присутніх звернулася голова районної державної адміністрації Ольга Борота. Вона закликала людей не забувати про подвиги тих, хто поклав своє життя у боротьбі за національну свободу.

Героїв України, які відстоювали свою та державну гідність на двох революціях, наших захисників, які боронять сьогодні кордони України на сході, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку Незалежності України.

Патріотичну, літературно-музичну композицію до Дня Гідності та Свободи підготували працівники районного та міського будинків культури.

Кількість переглядів: 41