Олександрівщина відзначила День Гідності та Свободи

Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави.

Відзначення Дня Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбуття.

21 листопада у смт Олександрівці біля пам’ятного знака на честь незалежності України відбулися урочисті заходи. Відзначити цей день зібралися перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, голова районної ради Григорій Гончаренко, Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний, учасники АТО, військовослужбовці, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, учнівська молодь та громадськість селища. З промовою до присутніх звернувся голова районної ради Григорій Гончаренко. Він закликав людей не забувати про подвиги тих, хто поклав своє життя у боротьбі за національну свободу.

Героїв України, які віддали життя за державну гідність,  свободу та незалежність  України вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку незалежності України.

Патріотичну, літературно-музичну композицію до Дня Гідності та Свободи підготували аматори міського Будинків культури.

Кількість переглядів: 48