Олександрівщина визначала краще спортивне село

14 червня на стадіоні імені Миколи Шишки в Олександрівці пройшли 15-ті, ювілейні, змагання, на яких було названо краще спортивне село району нинішнього року. На урочистому їх відкритті голова районної ради Микола Марфула відзначив, що переможцями вже є всі учасники, адже вони займаються спортом і показують приклад у цьому своїм товаришам, рідним, односельцям. Гарний настрій перед напруженими поєдинками присутнім дарували вихованці танцювального колективу «Імпульс» та соліст районного Будинку культури Юрій Скорець.

За  звання кращого спортивного села боролися 11 команд – з селищ Лісового та Єлизаветградки, сіл Старої Осоти, Соснівки, Бовтишки, Михайлівки, Красносілля, Розумівки, Підлісного, Вищих Верещак та Несваткового. Спортсмени  змагалися на футбольному полі, за шаховою та шашковою дошками, у підніманні гирі та перетягуванні каната.

До речі, переможцями минулих років не раз ставали команди з Михайлівки, Розумівки та Старої Осоти.  А староосотським спортсменам позаторік навіть вдалося вибороти звання кращого села Кіровоградщини. Цього року фортуна посміхнулася знову ж староосотцям, на другому місці команда з Михайлівки, а третє місце виборола команда з селища Лісового.

Подарунки для трьох кращих команд  підготував голова Олександрівської селищної ради Василь Захаров, а грошові винагороди їм вручено від імені народного депутата Олександра Єдіна.

Кількість переглядів: 94