Олександрівщина вшанувала Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Олександрівці на центральній площі селища біля пам’ятного знаку на честь Незалежності України відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

Цього дня Україна вшановує подвиг учасників Революції Гідності, яка  назавжди змінила хід української історії.

“Герої не вмирають” – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. Вони, як і інші працювали, виховували дітей, любили і раділи життю, але такими як усі вони точно не були…

Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, за те, що перевернули свідомість українців, змусивши їх боротися й добиватися.

Вшанувати пам’ять тих, хто в найкритичніший момент не відступає і жертвує собою заради кращого життя народу України зібралися голова райдержадміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко, трудові колективі установ, підприємств та організацій, учнівська молодь та громадськість селища.

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Ольга Борота наголосила, що Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, за те, що перевернули свідомість українців, змусивши їх боротися й добиватися. Саме с горнилі подій Революції Гідності, війни на Сході країни народився справжній українець-громадянин. 

Літературно-музичну композицію до цієї пам’ятної дати підготували працівники районного Будинку культури.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх борців за свободу і незалежність України та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Кількість переглядів: 57