Олександрівщина вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Олександрівці на центральній площі селища біля пам’ятного знаку на честь Незалежності України відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

Цього дня Україна вшановує подвиг учасників Революції Гідності, яка  назавжди змінила хід української історії.

“Герої не вмирають” – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. Вони, як і інші працювали, виховували дітей, любили і раділи життю, але такими як усі вони точно не були…

Вшанувати пам’ять тих, хто в найкритичніший момент не відступає і жертвує собою заради кращого життя народу України зібралися голова райдержадміністрації Андрій Лапа, голова районної ради Григорій Гончаренко, Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний, заступник командира в/ч А0981 Сергій Філіпов, трудові колективі установ, підприємств та організацій, учнівська молодь та громадськість селища.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Григорій Гончаренко наголосив, що Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, за те, що перевернули свідомість українців, змусивши їх боротися й добиватися. Саме с горнилі подій Революції Гідності, війни на Сході країни народився справжній українець-громадянин. 

На заході лунали патріотичні вірші та пісні у виконанні солістів районного Будинку Культури Марини Чересленко, Валентини Підопригори, військовослужбовця в/ч А0981 з Лісового Олени Філіпової за участі школярів Олександрівської філії КЗ “Олександрівське НВО №1”

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх борців за свободу і незалежність України та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Кількість переглядів: 30