Олександрівський район відвідав народний депутат України Олесь Довгий

28 лютого в Олександрівському районі з робочим візитом перебував народний депутат України Олесь Довгий. Разом з головою райдержадміністрації Андрієм Лапою народний обранець побував на об’єктах, які були реалізовані за кошти субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток у співфінансуванні з місцевими бюджетами. Адже, саме за сприяння народного депутата були залучені кошти державного бюджету на реалізацію ряду важливих соціальних проектів у районі. Окрім того, під час робочого візиту до району розглядалися пропозиції щодо подальшого залучення державних коштів на соціально-економічний розвиток територій.

У районному центрі Олесь Довгий відвідав КЗ “Олександрівське НВО №1”, де ознайомився з ходом робіт із санації закладу, поспілкувався з педагогічним колективом та технічними працівниками школи.

Директор закладу Людмила Литвин, Андрій Лапа та Олесь Довгий обговорили можливість залучення державних коштів на збільшення площі ресурсної кімнати для розміщення лікувально-фізкультурного обладнання.

У КЗ “Олександрівське НВО №2” директор закладу Олександр Зінченко ознайомив народного обранця з впровадження у закладі напрямку робототехніки. Школярі показали Олесю Довгому роботизовані іграшки, програмовані конструктори і набори для створення робота власноруч. Ці іграшки та набори оснащені інноваційними датчиками, додатковими пристроями і програмованими контролерами, тобто всім тим, що необхідне для робототехніка-початківця, який зможе самостійно запрограмувати поведінку робота.

У ході візиту до КЗ “Олександрівське НВО №2” було обговорено можливість залучення коштів на облаштування території навколо стадіону, який буде збудовано рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

Перебуваючи в Олександрівці, Олесь Довгий разом з Олександрівським селищним головою Олександром Безпечним оглянув хід робіт з капітального ремонту фасаду міського Будинку культури (утеплення фасаду), які проводиться за кошти державного бюджету у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

У с. Красносіллі, народний депутат відвідав місцевий дитячий садочок. Спілкуючись з Красносільським сільським головою Олександрою Назаренко та головою райдержадміністрації Андрієм Лапою, Олесь Довгий обговорив можливість залучення державних коштів на санацію приміщення дошкільного навчального закладу (утеплення приміщення, заміна вікон та дверей).

Побував Олесь Довгий і у нещодавно оновленому Голиківському сільському будинку культури, який було відремонтовано за кошти державного бюджету у співфінансуванні з коштами місцевого бюджету.

Також народний обранець відвідав та ознайомився з роботою ТОВ “Лісова коза” у с. Підлісне, яке займається розведенням молочних кіз Альпійської породи та спеціалізується на переробці молока та виробництві натурального козиного сиру.

Директор підприємства Сергій Григір розповів Олесю Довгому, що ТОВ “Лісова Коза” – офіційний племінний репродуктор та одне з найбільших господарств в Україні, яке спеціалізується на розведенні та реалізації молодняка племінних кіз Альпійської породи. Доречі, корінне стадо було завезено із Франції, де кожна тварина була ретельно відібрана в стадах всесвітньо відомого кооперативу Capgenes, який сьогодні є найбільшим племінним об’єднанням в світі, що займається розведенням Альпійської та Зааненської породи кіз. Гостям показали і самих племінних кіз, а також ознайомили з процесом виробництв вишуканих козиних сирів власної торгової марки.

Кількість переглядів: 58