Олександрівський район відвідав заступник міністра аграрної політики та продовольства України Валерій Давиденко

11 лютого в Олександрівському районі побував з робочим візитом заступник міністра аграрної політики  та продовольства  України  Валерій   Давиденко.  Разом з заступником голови Кіровоградської  обласної державної адміністрації Ярославом  Арсірієм, заступником  директора департаменту  агропромислового розвитку  ОДА  Віктором Ніколаєнком, головою районної державної адміністрації Валерієм Авксентьєвим заступник міністра  знайомився з роботою комбінованого овочесховища плодоовочевої продукції ФГ”Агроекохолод”, яке працює в селі Підлісному. Це одне з найбільших  сховищ  на Україні для зберігання продукції овочівництва  та  садівництва, споруджене за  сучасними та новітніми технологіями . Зведено овочесховище завдяки  залученню в район  потужних  інвестицій зусиллями районної влади.

З  виробничими потужностями   сучасного овочесховища  знайомив  посадових осіб  керівник ФГ”Агроекохолод”  Олег Лисенко. Овочесховище в Підлісному  розраховане на зберігання 10 тисяч  овочевої  продукції.  Великий господарський об’єкт  виходить на  заплановані потужності . Зараз овочесховище  заповнене практично наполовину. З початком нового сезону вирощування овочів і фруктів цей об’єкт вийде на заплановану  кількість  зберігання овочів і фруктів. Крім того,  керівник  поділився, що    має на меті  нарощувати   надалі потужності  підприємства шляхом будівництва  ще одного   приміщення для зберігання продукції та  власного вирощування овочів і фруктів.   Уже є домовленості  про  виділення   у районі  ФГ”Екохолод”  земельних угідь для  сільськогосподарської діяльності, розповів  керівник.

Гості оглянули спеціальні контейнери, де зараз зберігаються  овочі та фрукти. Олег Лисенко розповів заступнику міністра та керівникам області  і району,  про шляхи закупівлі та реалізації  продукції, що зберігається в овочесховищі. Завдяки введенню в експлуатацію цього підприємства   створено 90 робочих місць. Працюють  тут переважно  люди  з села Підлісного.

Заступник міністра  Валерій Давиденко  високо оцінив   введення в експлуатацію такого овочесховища на Олександрівщині і  наголосив,  що державна політика у  галузі розвитку  овочівництва і садівництва саме  і спрямована на   якісне зберігання і переробку плодо-овочевої продукції. І держава буде підтримувати  такі підприємства.  Державна програма  розвитку овочівництва розроблена і працює також і в області, наголосив  заступник голови ОДА Ярослав Арсірій. 

Кількість переглядів: 394