Олександрівському району у 2019 році Уряд виділив на житло для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування 936,6 тис грн.

У 2019 році Кабінет Міністрів виділив 936,6 тис грн. на забезпечення житлом 3 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

1 особа позбавлена батьківського піклування вже скористалася компенсацією, придбавши житло на суму 312,2 тис грн.

2 особи відкрили спецрахунки, на які перераховано кошти в загальній сумі 624,4 тис грн. Ця частина коштів субвенції з державного бюджету буде освоєна в 2020 році. Завдяки цьому власне житло зможе придбати 2 дитини позбавлені батьківського піклування.

Скористатися ними вони можуть винятково для придбання житла. У випадку невикористання кошти повернуться до бюджету.

Загалом в районі на квартирному обліку перебуває 31 особа з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Орієнтовна потреба коштів на забезпечення їх житлом складає 9678,2 тис грн.

Варто відзначити, що з січня 2020 року державна підтримка для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, зросте. Уряд збільшить допомогу з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів. Це стало можливим завдяки перегляду Кабінетом Міністрів ефективності низки програм і фокусуванню на ті верстви населення, які найбільше потребують підтримки.

Кількість переглядів: 34