Олександрівці – дипломанти Всеукраїнського театрального свята “Вересневі самоцвіти”

    25 вересня на території музею-заповідника “Хутір Надія” відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського театрального свята “Вересневі самоцвіти”.
    Долучився до цього урочистого дійства і голова облдержадміністрації Сергій Ларін. Вітаючи учасників та гостей свята на урочистому відкритті, він зауважив, що бути патріотом свого краю почесно і модно: “Ми в області започаткували новий рух “Купуй кіровоградське, Цінуй кіровоградське, Будь патріотом Кіровоградщини”. І вбачаємо ми патріотизм до рідного краю, перш за все, у збереженні культурних традицій, таких святих місць, як цей музей-заповідник”, – підкреслив Сергій Ларін.
    В урочистій частині свята голова облдержадміністрації та члени оргкомітету вручили дипломи переможцям обласного огляду-конкурсу “Театральна весна”. Народний аматорський театральний колектив Олександрівського РБК отримав диплом за зайняте І місце серед народних театральних колективів області. В номінації за кращу дитячу роль диплом отримав Антон Савченко, за кращу жіночу роль – Людмила Зінчук, за кращу чоловічу роль Микола сирота – учасники народного аматорського театрального колективу Олександрівського РБК. Крім дипломів переможці отримали цінні подарунки.
     А у святковій концертній програмі перед глядачами виступив народний аматорський фольклорний колектив “Вербиченька” Бовтиського сільського будинку культури.
Кількість переглядів: 58