“Олімпіада Кіровоградщини”

Спортивні змагання серед дітей та юнацтва “Олімпіада Кіровоградщини”, присвячені Дню фізичної культури та спорту України, в Кропивницькому проводилися вже втретє.

7 вересня, на стадіоні “Зірка” на старт вийшли 370 учасників із 28 команд, які представляли обласний центр, Знам’янку, райони області та об’єднані територіальні громади.

Обласному фіналу передували відбіркові етапи на місцевому рівні в закладах освіти, а потім -у районах, містах та об’єднаних територіальних громадах. Після цього сформували збірні команди дітей 2004 – 2009 років народження, які й виявляли кращих сьогодні на головній спортивній арені області.

Учасники олімпіади змагалися в шести спортивних конкурсах.

У човниковому бігу третє місце посіли спортсмени Маловисківського району, другий результат показали представники Новоархангельського, а перемогла команда Олександрівського району, яка також не знала собі рівних у стрибках на скакалці та в довжину з місця і змаганнях спортивних сімей.

Човниковий біг: Зеленько Віталій, Голубець Катерина.

Стрибках на скакалці: Чернишова Владислава, Бондаренко Вікторія.

Стрибках в довжину з місця: Зеленько Віталій, Лагно Марія, Щербина Ростислав.

Спортивна сім`я Марфула Микола, Марфула Марина, Марфула Поліна.

У конкурсі з елементами баскетболу найбільше разів у кошик влучили олімпійці Помічнянської ОТГ, а на другу і третю сходинки призового п’єдесталу зійшли баскетболісти Гайворонського й Бобринецького районів.

У футбольних випробуваннях не було рівних кропивничанам, які випередили суперників із Соколівської ОТГ і Новоукраїнського району.

За підсумками всіх шести конкурсів третє місце посіла збірна Бобринецької ОТГ, другими фінішували спортсмени Маловисківського району, а переможцями “Олімпіади Кіровоградщини” втретє поспіль стали представники Олександрівського району.

Кількість переглядів: 42