Організація громадських робіт

Одним із напрямків взаємовигідної співпраці Олександрівської районної філії обласного  центру зайнятості з роботодавцями є організація громадських робіт. Так, з початку року укладено 14 договорів про організацію та проведення громадських робіт з підприємствами, установами, організаціями району, за якими працювало 141 безробітний.

Добрі партнерські взаємини тривають між районною філією та сільськими (селищними) радами, адже саме на їх територіях є значний фронт робіт, що потребує виконання. Такою є співпраця з Бірківською сільською радою, КП с. Бірки, ЖКП с. Розумівки, КП «Оберіг-Аква». Безробітні наводять лад на вулицях цих сіл, упорядковують кладовища, виконуються підсобні роботи на об’єктах соціальної сфери, зокрема силами безробітних громадян, залучених до даних робіт, впорядковуються прилеглі до сільських рад території.

Сьогодні з нагоди відзначення державного свята – Дня Незалежності України укладено договори з Бірківською сільською радою, КП с. Бірки, ЖКП с. Розумівки, КП «Оберіг-Аква» щодо проведення робіт з благоустрою даних населених пунктів.

У селі Бірки до Дня незалежності України за сприяння районної філії  здійснювалися підготовчі роботи із фарбування пам̓ятного знаку «Загиблим воїнам». А у співпраці з ЖКП с. Розумівки, КП «Оберіг-Аква» 21 особа виконували роботи з благоустрою населених пунктів.

Слід зауважити, що праця під час виконання громадських робіт стала для багатьох безробітних не просто тимчасовим заробітком, а виявом доброти, турботи, поваги та любові до рідного краю.

Кількість переглядів: 2