Організація громади “Підлісненське самоврядування – крок в майбутнє “

ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ “ПІДЛІСНЕНСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ – КРОК В МАЙБУТНЄ”
 
    Громадську організацію зареєстровано 12 грудня 2008 року.
    Адреса: вул. І.Франка, 23 с. Підлісне, Олександрівського району, Кіровоградської області.
    Головою громади є директор Підлісненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чабан Наталія Володимирівна, заступником голови (секретар) – вчитель початкових класів Підлісненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ободовська Лілія Іллівна.   Кількість членів ОГ на протязі її існування збільшилась з 74 до 98 осіб.
    Організація громади двічі приймала участь в Проекті ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду” зі своїм мікропроектом “Енергозберігаючі технології – заміна вікон та дверей в школі с. Підлісне” По першому мікропроекту було замінено вікна в школі. Загальна вартість проекту : 167 277 гри. Силами громади було зроблено робіт на суму – 24 704 грн. Фінансовий внесок 5643,75. Місцева влада підтримала ініціативу громади. На реалізацію проекту з сільського бюджету було виділено 12 099 грн., з районного – 33 160, а 70 258 грн. – надав проект ЄС/ПРООН. Надали матеріальну допомогу і місцеві спонсори на суму 9879.53 (фермерське господарство Гусака керівник Гусак В.М, СТОВ “Україна-Хліб” керівник Олексієнко М.В.).
    За другим мікропроектом замінено двері в школі. Загальна вартість проекту: 139 534,00 грн., внесок громади: фінансовий 13 432,00 грн.; не фінансовий – 8939,00 грн. внесок проекту СВА: 74 236,00 грн., внесок сільської ради: 20836,00 грн.,  внесок РДА – 31 000,00 грн.
    Для Підлісненської школи ефект від реалізації проектів був очевидний – в класних кімнатах стало набагато світліше та тепліше. Разом з тим, як змінювався естетичний вигляд школи, змінювалося і відношення людей до спроможності сил громадської організації, тобто своїх власних сил. І коли потрібно було демонтувати вікна та двері, прибирати будівельне сміття, шпаклювати та фарбувати – все це робилося з задоволенням. Тому що люди бачили результат.
   Паралельно з реалізацією мікропроетів “Енергозберігаючі технології – заміна вікон та дверей в школі с. Підлісне” Громадська організація “Підлісненська самоврядування – крок у майбутнє” прийняла участь та виграла і в подальшому реалізувала грант “Через змістовне дозвілля – до змістовного майбутнього” Завдяки цим коштам створено центр дозвілля для дітей, працювали гуртки, були проведені тренінги. Для школи було придбано технічне та спортивне обладнання, меблі. Загальна вартість реалізації проекту 68 798 гривень.
    На сьогодні ГО за результатами конкурсу 6 грудня підписала грантову угоду на реалізацію проекту “Світ дитинства без насилля”. Даний проект реалізовуватиметься на протязі року з 6 грудня 2010 року по 6 грудня 2011 року. Для реалізації проекту ми запросили для співпраці громадські організації нашого району ” Розумівська Віра” та ” Івангород – новий час”. Мета проекту створення центрів медіації та примирення для толерантного вирішення конфліктів для громадськості, правова освіта членів громади та дітей, профілактика насильства в сім’ях та серед молоді. Загальною вартістю 99 312 гривень.
    За дворічний період існування громадською організацією освоєно суму в 375609 грн., з них не бюджетних коштів 279514 гривень.
    В подальшому організація планує продовжити роботу в проекті місцевий розвиток орієнтований на громаду та працювати над реалізацією проекту “Світ дитинства без насилля”.
Кількість переглядів: 76