Організація громади “Зоря 2009”

                            ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ “ЗОРЯ 2009”
    Громадську організацію зареєстровано 25 вересня 2009 року. Адреса: вул. Пушкіна, 32 с. Красносілля, Олександрівського району, Кіровоградської області. Головою громади є директор Красносільскої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Пляка Надія Леонідівна, заступником голови (секретар) – вчитель фізичного виховання Красносільскої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ковальчук Григорій Вікторович. До складу громади входить 110 осіб.
    Серед пріоритетних напрямків розвитку території члени громади визначили:
    1. Енергозберігаючі технології – заміна вікон і дверей у приміщенні Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
    2. Комунальне водопостачання – ремонт водопроводу в Красносільскій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
    3. Охорона здоров’я – придбання обладнання для сільської амбулаторії.
    4. Енергозберігаючі технології – заміна вікон у приміщенні сільської амбулаторії.
    Серед цих пріоритетних напрямків було обрано сферу енергозберігаючих технологій, а саме розроблено та затверджено мікропроектну пропозицію “Заміна вікон і дверей у приміщенні Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів”, загальною вартістю 158,0 тис. грн.
    Освоєння цієї мікропроектної пропозиції дасть можливість поліпшити технічний стан приміщення школи, її естетичний вигляд, покращити теплоізоляцію та забезпечити дотримання температурного режиму в класних кімнатах, актовому залі, спортивному залі, їдальні. В результаті вирішення цих проблем зменшиться захворюваність учнів та педагогічного колективу, підвищиться рівень навчально-виховного процесу. Все це є важливим кроком у роботі по збереженню інфраструктури територіальної громади, працює на перспективу села та поліпшення демографічної ситуації.
    Представлені пропозиції відбулося на Форумі місцевого розвитку, який відбувся у залі засідань районної державної адміністрації 4 березня 2010 року.
    При громадській організації була створена ініціативна група, яка здійснювала контроль за доходами та витратами коштів, а також проводила роботу з оформлення документації для реалізації мікропроектної пропозиції.
    Громадська організація “Зоря 2009” успішно реалізувала мікропроектну пропозицію “Енергозберігаючі заходи у школі села Красносілля”. В приміщенні школи замінено 58 металопластикових вікон та 6 дверей. Силами громади були виконані роботи по установленню відливів, шпаклювання відкосів. Виконання всіх цих робіт дало можливість покращити технічний стан будівлі, теплоізоляцію та енергозбереження, естетичний вигляд школи став привабливим.
    Громадою розробила наступну мікропроектну пропозицію “Енергозберігаючі заходи у школі села Красносілля”(заміна всіх вкон та дверей, які ще залишились), загальна вартість якої – 225, 00 тис. грн.
    Громадою вже проводиться збір власних коштів, що складатимуть 11,250 тис. грн., та отримано гарантійні листи від фермерських господарств на суму 15,00 тис. грн.
    Красносільська сільська рада гарантує також підтримку громади в сумі 15, 0 тис. грн.
    Громада розраховує на підтримку Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” в сумі 135, 0 тис. грн.
Кількість переглядів: 96