Особистий прийом у Вищих Верещаках

Голова Олександрівської районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв   постійно практикує зустрічі з людьми  на територіях сільських та селищних рад. До цього долучаються і  його заступники. Проходять такі зустрічі частіше всього у формі  особистих прийомів.  Останній такий прийом керівник району провів 14 лютого у Вищих Верещаках у сільській раді  за участі сільського голови  Павла Павловського. Жителі села  Олександр Зосименко, Петро Зубко,  Петро Лушпай  на особистій зустрічі  у невимушеній обстановці порушували  загально-громадські питання.  Сьогодні для жителів Вищих Верещак  актуальним є проблема відкриття автобусного сполучення з обласним центром.   І у розв’язанні цього питання  село має підтримку від районної влади, яка направила  з цього приводу
лист-пропозицію у департамент інфраструктури та промисловості ОДА,  у компетенцію якого входить  організація  перевезень пасажирів та відкриття нових автобусних маршрутів.

Незважаючи, що  триває календарна зима,  селяни,  які займаються  бджолярством,  занепокоєні   майбутнім проведенням агротехнічних заходів на полях, пов’язаних з обробітком посівів пестицидами без попередження і дотримання  техніки і правил безпеки, що часто-густо призводить до  масової загибелі бджіл. Керівник району повністю розділяє  занепокоєння бджолярів   і обіцяє  з цього приводу  мати розмову   з керівниками сільгосппідприємств, аби вони завчасно попереджали  бджолярів про проведення  обробітку  посівів  отрутохімікатами.

У Вищих Верещаках чимало селян ведуть особисте селянське  господарство. В багатьох випадках  доходи від утримання худоби та обробітку землі є  основним прибутком для  людей, оскільки в селах існує проблема нестачі робочих місць. Тому під час особистого прийому   йшлося про те, що було б логічно  зараховувати  людям  до стажу роботу в особистому селянському  господарстві. Звичайно це питання можна вирішити лише на  державному рівні внесенням змін до чинного законодавства.

А от  активізувати роботу правоохоронців щодо профілактики та попередження злочинності в сільській місцевості  люди  переконані можна  на місці. Нерідко у селах  час від часу з’являються   різного роду шахраї, які , користуючись довірою людей, особливо похилого віку,  обманним шляхом забирають в них  гроші та цінності.   Селяни  часом стають  жертвою і  злочинців  за металевими виробами, крадіїв домашнього майна та вирощеної продукції. Тому  і вважають, що міліція має активізувати  у цьому напрямку свою діяльність, аби попередити такі злочини.

 Під час особистого прийому порушувались й інші питання особистого та  громадського значення. 

Кількість переглядів: 158