Особистий виїзний прийом громадян

22 травня перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей провів особистий виїзний прийом громадян Вищеверещаківської сільської ради. У ході прийому жителями сіл Вищі Верещаки та Любомирка порушувалися питання надання земельних ділянок учасникам АТО та відновлення роботи магазину села Любомирка.

Перший заступник голови райдержадміністрації надав роз’яснення щодо можливості забезпечення земельними ділянками учасників АТО за рахунок земель, які були передані в оренду ТОВ “Сланці України”, договори оренди яких скасовуються відповідно до рішень судів.

По питанню відновлення роботи магазину села Любомирка Вищеверещаківському сільському голові Павлу Павловському було запропоновано вивчити питання надання в оренду під розміщення торгівельного закладу частини приміщення Любомирського НВК, яка на даний час не використовується.

Сільським головою Павлом Павловським на прийомі було піднято питання щодо забезпеченням автобусним сполученням села Вищі Верещаки з містом Кіровоград, а також отримання дозволу на ремонт пам’ятника загиблим воїнам у селі Вищі Верещаки. На поставленні питання сільському голові надано відповідні роз’яснення та запропоновано шляхи вирішення існуючих проблем.

Крім того, під час зустрічі з працівниками апарату селищної ради, бюджетних установ обговорено питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад та розглянуто перспективи запровадження даної реформи.

Кількість переглядів: 67