“Пам’ять – нескінчена книга”

Все далі відходять грізні і криваві роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

 З нагоди визначної дати у закладах культури району відбувся ряд заходів.

У Розумівці пройшла година  пам’яті, присвячена  Дню пам’яті та примирення і 73-й  річниці від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ведучі заходу розповіли про далекі події Другої світової війни та провели паралель між минулим та сьогоденням. Діти та присутні переглянули  короткометражне відео “Україна в Другій світовій війні”. На заході згадали, що по Розумівській сільській раді на сьогоднішній день за останніми даними загинуло 199 осіб. На початку Другої світової війни було призвано 378 жителів сіл Розумівки та Миколаївки. Повернулися з важких доріг війни – визволителі горді за свою перемогу 179 осіб.

В народному музеї історії села Розумівка створена виставка “Наші земляки-односельці, які стоять на захисті Незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України”, на якій представлені фото наших захисників.

В Розумівській сільській бібліотеці оформлена виставка популяризації літератури на допомогу патріотичному вихованню молоді “Ще довго в пам’яті болітиме війна”. Після заходу всі учасники заходу поклали квіти до стели загиблих воїнів односельців.

Кількість переглядів: 68