Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо.

Про соціальний захист та підтримку сімей загиблих учасників АТО йшлося на оперативні нараді, яку провів 29 липня перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей.

Як повідомив головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Олександр Доля, на виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 26 березня  2018 року №181-р “Про проведення в області соціальної акції “Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо.”,

та з метою забезпечення дієвого механізму своєчасного реагування на виникнення проблемних питань сімей загиблих учасників антитерористичної операції, зважаючи на необхідність посилення уваги суспільства до потреб сімей загиблих учасників антитерористичної операції головою райдержадміністрації видано розпорядження від 30 березня 2018 року №82-р Про проведення в районі соціальної акції “Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо.”, яким затверджено план заходів,   інструкцію соціального працівника, закріпленого за сім’ями загиблого учасника антитерористичної операції в рамках проведення в районі соціальної акції “Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо.” та форму Соціального паспорта потреб членів сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції.

Згідно плану проводиться робота по вивченню потреб сімей загиблих учасників антитерористичної операції за місцем проживання та надання районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді копій відповідних паспортів.

Для з’ясування стану вирішення проблем та забезпечення потреб сім’ї загиблих відвідують соціальні працівники.

З метою надання додаткової допомоги за кожною сім’єю загиблого учасника антитерористичної операції закріплені представники місцевого бізнесу та волонтери.

Проводиться робота по увічненню пам’яті про загиблих учасників антитерористичної операції.

  Так в загальноосвітніх навчальних закладах встановлені пам’ятні дошки на честь випускників, які виконували свій громадський і військовий обов’язок на Сході України – в Олександрівській філії КЗ “Олександрівське НВО № 1” – Олександру Куценову, в Єлизаветградківській філії КЗ “Михайлівське НВО” Олександру Шаповалу,  в Михайлівській ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ “Михайлівське НВО” – Роману Бойко.

Також розпорядженням Олександрівського селищного голови від 15 лютого 2015 року №13 вул. Піонерська перейменовано на вул. Олександра Куценова, а рішенням сесії Єлизаветградківської селищної ради  №79 від 23.09.2016 року пров. Садовий перейменовано на пров. Олександра Шаповала.

Всього у районі на обліку знаходяться 7 сімей загиблих учасників АТО. По 2 см’ям проводиться робота щодо отримання офіційного статусу сімей загиблого учасника АТО та ОСС.

Протягом проведення акції надавалася матеріальна допомога зазначеним сім’ям. Зокрема, Вірі Бойко, матері загиблого Романа Бойка, було виділено 30 тис. грн. на ремонт даху. Світлані Куценовій, матері загиблого Олександра Куценова, надано допомогу на покращення матеріально-побутових умов на суму 7 тис. грн. Батькам загиблого Миколи  Метлінського надано допомогу на ремонт даху у сумі 50 тис. грн.  

Кількість переглядів: 62