Пам’ятаємо, щоб ніколи не забути

У районі відбулися скорботні заходи у рамках Дня пам’яті жертв голодоморів. В Олесандрівці на скорботний мітинг біля пам’ятника жертвам голодомору зібралися земляки і дорослі, і діти вшанувати пам’ять загиблих від голодної смерті. В заходах взяли участь керівники району голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка та заступник голови районної ради Олександр Невмержицький.

Виступаючи перед земляками, голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка назвав організовану тодішньою владою страшну голодну смерть українського селянства справжнім геноцидом українського народу, жертв якого ніколи не забудуть наступні покоління. Ця страшна і гірка історія України має служити застереженням від не повторення більше ніколи такої трагедії.

Пам’ять жертв голодомору присутні вшанували хвилиною мовчання та запаленими свічками. Настоятель Свято-Успенського храму митрофорний протоієрей Володимир відправив  за безневинно загиблими голодною смертю співвітчизниками поминальну молитву. А учасники скорботного мітингу поклали квіти пам’яті та поставили свічки до пам’ятника жертвам голодомору та політичних репресій.

 

 

Кількість переглядів: 66