Перемога на осінньому марафоні

Сосновий бір поблизу Олександрівки минулої суботи став місцем проведення легкоатлетичних змагань в рамках обласної спартакіади серед районів та міст Кіровоградщини. Участь у них взяли одинадцять команд. Учасників спортивних поєдинків привітали голова Кіровоградської  обласної ради Микола Ковальчук, голова Олександрівської районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, президент федерації легкої атлетики Кіровоградської області Геннадій Заболотній, головний тренер збірної області з легкої атлетики Володимир Абраменко.

Першими на змаганнях стартували дівчата на дистанції 1 кілометр. І перший вагомий внесок в копилку олександрівської команди зробила п’ятнадцятирічна Вікторія Демченко з Голикового. Вона фінішувала першою. Диплом переможця та медаль їй вручив голова Олександрівської районної ради Василь Скляренко.

Після нагородження Віка розповіла, що легкою атлетикою займається вже п’ять років. Цей вид спорту їй дуже подобається. З вдячністю дівчина відзначила, що   перемога на нинішніх змаганнях не лише її заслуга, а й заслуга  її тренерів Вадима Приймака та Віктора Демченка.

А взагалі учасникам змагань  довелося долати різні дистанції. Так, юнаки та дівчата підкорювали 1, 2, 4 і 6 кілометрів.

Загальне перше місце виборола олександрівська команда.  Друге місце у команди з Новомиргорода, третє дісталося команді  Знам’янського району.

 

Кількість переглядів: 62