Переможний виступ «Тясмину»

17-18 травня 2014 року в м. Кіровограді народний аматорський хор «Тясмин» Олександрівського районного будинку культури успішно представляв вокальну майстерність на ХХІІІ Всеукраїнському фестивалі вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів».

Розпочалось дійство з урочистої ходи колективів та учасників фестивалю від драматичного театру імені «Кропивницького» до обласної філармонії, де і відбувалося представлення районів.

Очолювали делегацію нашого району голова Олександрівської районної державної адміністрації Сергій Шпирка та радник голови Олександрівської районної державної адміністрації Василь Кириченко.

В презентації нашого району прозвучала пісня у виконанні народного аматорського хору «Тясмин», на слова місцевої поетеси Варвари Нелень «Селище моє», музику написав Валерій Усатенко керівник народного аматорського хору «Тясмин». Окрасою урочистої ходи була чудова хореографічна композиція у виконанні хореографічного колективу під керівництвом Світлани Соколовської, тому наш район отримав диплом в номінації «Краще сценарно-режисерське вирішення та оригінальність презентації району».

В конкурсній програмі народний аматорський хор «Тясмин» виконав українські народні пісні «Ой, ти місяцю» та «Ой, коли ж той вечір буде». За успішний виступ колектив отримав диплом ІІ ступеня та брав участь в гала-концерті переможців в ХХІІІ Всеукраїнському фестивалі вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів».

Колектив народного аматорського хору «Тясмин» висловлює щиру подяку керівникам району та спонсорам за активну підтримку та допомогу.

Кількість переглядів: 112