Переможці фестивалю «Червона рута»

Днями у Кіровограді відбувся традиційний ХIII Всеукра­їнський  фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», який  зібрав під своїм крилом  багато нових яскравих зірочок української сцени. Участь у  цьому популярному фестивалі взяли і  аматори Олександрівського району. І здобули перемогу. У номінації «Український автентичний фольклор» став пере­можцем народний  художній колектив «Джерельце» Олександ­рівського районного центру дитячої та юнацької творчості., яким керує Любов Халецька. Цей дитячий колектив добре відомий не лише в нашому районі, а й в області та Україні. Він  неодноразово виступав  на великих сценах, брав участь в різноманітних конкурсах і здобував перемоги.   Влітку цього року у місті Києві  колектив  підтвердив звання народного.

У номінації”Популярна музика” дипломантом названо також соліста Олександрівського районного будинку культури Юрія Скорця.

Усі переможці „Червоної рути” від Кіровоградщини виступа­тимуть у фіналі фестивалю, який відбудеться вже наступного року в Києві.  Тож побажаємо удачі нашим аматорам.

Кількість переглядів: 66