Під Розумівкою висадили майже чотири тисячі саджанців дуба

Посадку саджанців проводили в урочищі «Пальчикове» Бірківського лісництва в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Ще влітку минулого року тут проходила планова рубка лісу головного користування, адже насадженням, які там знаходились, було понад 130 років. 

Всі 2,3 га лісу, де раніше були старі дерева, цієї весни повністю почали засаджувати молодими. На акцію посадки лісу на зрубах адміністрація ДП «Олександрівський лісгосп» запросила учнів 7-9 класів, членів Бірківського шкільного лісництва, з керівником Мариною Терещенко, залучила лісову охорону Олександрівщини, працівників Бірківського, Червоно-Нерубаївського та Олександрівського лісництв. Також сюди запросили активістів та членів громадської ради при Кіровоградській облдержадміністрації, які торік відстоювали припинення вирубки лісу на території урочища.

Спільними силами під час акції було посаджено понад 3,6 тисячі молодих дубів на більш ніж гектарі землі. Ці однорічні сіянці вирощені у розсадниках Олександрівського лісгоспу. Всього на цій території заплановано посадити 7,5 тисячі молодих дерев. Для того, щоб ці саджанці стали зрілими деревами, потрібно приблизно 70 років.

У цьому прці підприємство планує створити 49 га нових насаджень, з яких 19 га – нових лісів, і 30 га – насаджень на зрубах.

Кількість переглядів: 38